Fisnik Syla: Martesa ime kishte mbaruar para se të hynte Fjolla në jetën time

0

Në mediat rozë kanë qarkulluar lajmet për marrëdhënien e Fjolla Morinës dhe partnerit të saj, Fisnik Syla.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Syla ka mohuar të gjitha spekulimet e bëra në rrjet.

“Ata bile nxorën edhe dy fëmijët e mi në foto, nëpër faqe të ndryshme. Do të vije koha kur këta gazetarë jo-profesionistë do të ndiqen penalisht për këto vepra të padrejta’-ka thënë më biznesmeni.

Në fund të deklaratës, Fisniku tregoi se tashmë është shumë i lumtur me jetën e tij, teksa ai dhe Fjolla shumë shpejt do të martohen.

Fjolla Morina e ndau nga ish-bashkëshortja? Flet për herë të

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here