Filloi ndërtimi i stadiumit të ri “Hajvalia”,ja projekti

0

Klubi i futbollit  Hajvalia po mendon edhe për ndërtimin e stadiumit të ri. Klubi prishtinas, përmes grupit të tij në Facebook, i ka postuar disa fotografi, ku shihet fillimi i punimeve për ndërtimin e stadiumin e ri dhe projekti se si do të duket ky stadium, pas përfundimit të punës.

“Më në fund sod filluan punimet në stadiumin e ri të skuadres sonë. Urime të gjithëve, shpresojm që shumë shpejt do ti fesojme sukseset së bashku”, shkruan klubi prishtinas.

auto_Hajva21433077958

auto_Hajva31433077956

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here