Fero është përleshur fizikisht me disa persona në Mitrovicë

0

Reperi kosovar i njohur me emrin Fero është përleshur fizikisht me disa persona në një diskotekë në qytetin e Mitrovicës.

Pas përleshjes në Mitrovicë, Fero ka hyrë live në profilin e tij në Instagram, duke dhënë një mesazh për ata që jetojnë në Mitrovicë dhe vendin ku ndodhi përleshja, shkruan Express.

Sipas dëshimtarëve të rastit ende nuk dihet shkaktari i këtij sulmi fizik në mes Feros dhe personave që ishin në atë lokal. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here