Ferizaj:Digjet vetura e ATK-së

0

 

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se mbrëmë pak para mesnatës në rrethana të panjohura dhe nga persona të panjohur është kapluar nga zjarri vetura Tojota pronë e Administratës Tatimore të Kosovës(ATK). Në vendin e ngjarjes njësiti policor ka vërejtur një dorëz gome afër veture dhe se të gjithë xhamat e së njëjtës ishin të thyer. Lidhur me rastin janë njoftuar njësitet përkatëse policore dhe prokurori. Nuk raportohet për të lënduar.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here