Ferizaj: Sulmohet nga 3 persona dhe goditet nga një veturë

0

 

Një qytetar nga Ferizaji ka raportuar në Policinë e Kosovës se mbrëmë derisa ishte në rrugë është sulmuar fizikisht nga tre persona si dhe është goditur nga një veturë në lëvizje. Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa njësitë policore janë duke hetuar rastin. Nuk ka ndonjë të arrestuar. Policia nuk i ka shpjeguar rrethanat dhe motivet e sulmit fizik dhe me veturë ndaj këtij personi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here