Ferizaj: Shqiptari vjedhë në Bondsteel

0

Në rrugën “Reçaku” në Ferizaj mbrëmë është arrestuar një qytetar shqiptar pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij i janë gjetur dhe konfiskuar 24 bidonë me naftë. Policia e Kosovës ka njoftuar sot se sasia prej rreth 96 litrash naftë dhe disa gjësende të tjera që i janë gjetur këtij personi, i kishte vjedhur në kampin ushtarak amerikan Bondsteel. Me urdhër të prokurorit ai është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here