Femra vjedhë femrën

0

Në rrugën “Papa Klementi” në Pejë një femër ka kryer një vepër vjedhjeje ndaj një femre. Ajo ka vjedhur një qese me gjësende personale të femrës tjetër. Policia e Kosovës nuk ka dhënë detaje në lidhje me raportet mes këtyre dy femrave dhe rrethanat se si është kryer kjo vjedhje. Me urdhër të prokurorit e përfshira në vjedhje është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here