Femra shofere e mbytë një fëmijë-femër

0

Në fshatin Babush të Muhagjerëve të Lipjanit është arrestuar një femër shofere pasi ajo nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë me kushtet e rrugës, e ka goditur me veturë këmbësoren-fëmijë femër së cilës i ka shkaktuar lëndime të rënda, nga të cilat ajo ka vdekur në QKUK. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion, ndërsa shoferja e pakujdesshme në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here