Femra e rrëzon femrën e familjes së saj shkallëve të korridorit

0

Dy femra të një familjeje në Prishtinë janë përleshur keq mes vete dhe puna ka shkuar në polici. Policia e Kosovës ka bërë me dije sot se njëra nga femrat që është ndjerë e dëmtuar e ka denoncuar rastin. Ajo ka deklaruar se është sulmuar fizikisht nga femra tjetër e cila e ka shtyrë dhe rrëzuar nga shkallët e korridorit. Ndonëse e sulmuara kishte shpëtuar pa ndonjë lëndim serioz, sulmuesja është intervistuar dhe me urdhër të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt, që mundëson që e dyshuara të mos prangoset.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here