Fejohet Granit Xhaka

0

Futbollisti i Borussia Monchengladbach, kosovari, Granit Xhaka, sot u fejua në Gjermani.

Ai u fejua me bashkëvendësinë e saj, Leonita. Graniti dhe Leonita dukeshin për mrekulli në kostumet e tyre, teksa prenë së bashku tortën me emrat e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here