Fatbardh Ramadani i njohur si Fa2w0 ka lansuar këngën e radhës VIDEO

0

Fatbardh Ramadani i njohur si Fa2w0 ka lansuar këngën e re. Reperi i ri është nga Ferizaj dhe jeton në Danimarkë. Ai është autor i disa këngëve deri më tash. Më poshtë është edhe videoklipi i këngës.

https://www.youtube.com/watch?v=4qHLTioGW-c&feature=share

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here