Fare pak serbë i dolën në koncert në Mitrovicë Ceces, gruas së kriminelit Arkan

0

Këngëtarja serbe e cila sot arriti që të performojë në Kosovës, Ceca nuk është ndarë edhe shumë e kënaqur me koncertin e saj.

Kjo shihet përmes videove, të cilat tregojnë një atmosferë shumë të ftohtë të koncertit, me shumë pak njerëz dhe aq më pak entuziazëm.

Ndryshe, ndalimin e Cecës të hyjë në Kosovë kishte kërkuar ditën e djeshme nga Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi.

Rikujtojmë që Ceca ishte e martuar me shefin e mafias serbe, Zhljko Razhnatoviq, i njohur si Arkani. Ky i fundit ishte udhëheqës paramilitar dhe vrasës i shumë shqiptarëve në luftën e Kosovës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here