Familjarët vizitojnë të arrestuarit e Kumanovës në burgun e Shutkës në Shkup

0

Familjarët e disa nga të arrestuarve të Kumanovës, i kanë vizituar sot ata në burgun e Shutkës në Shkup.

Kjo ka qenë vizita e parë e familjarëve që nga arrestimi i tyre të shtunën e 9 majit.
Indeksonline ka qenë bashkë me familjarët e Mirsad Qerimit nga Prishtina dhe Lirim Krasniqit nga Shtimja.
Ata i kanë thënë Indeksonline se të afërmit e tyre janë mirë, por koha e vizitës ka qenë e shkurtë dhe gjithçka është bërë përmes një xhami ndarës me vrima.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here