Familja Kardashian shpëton për mrekulli nga aksidenti fatal

0

Kim Kardashian,dy motrat e saj Kloe dhe Kylie ,të shoqëruara nga vajza e Kimit North i shpëtuan një aksidenti të rëndë derisa po shkonin në pushimet dimërore në skijim në Montana.Mësohet se ishte Kloe duke vozitur derisa vetura rrëshqet në një rrugë të akulltë dhe del tërësisht nga rruga për të rënë në një hendek.”Më tepër frikë dhe panik sesa dëmë.E gjithë familja kemi shpëtuar të padëmtuar”-shkruan Kim në llogarinë e saj në Instagram duke e publikuar edhe një foto me një legjendë në anglisht:”Thank you God for watching over us and keeping us safe”(Faleminderit zotit që na ruajti dhe shpëtuam shëndosh e mirë)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here