Familja Dreshaj falenderon: “Artani ishte falenderues që u munduat ta shpëtoni”

0

Familja e djalit që vdiç, Artan Dreshaj, i ka falenderuar të gjithë ata që u munduan që ta shpëtojnë jetën e djalit të tyre, i cili vdiç të enjten. Ata kanë kujtuar se edhe vetë Artani ishte falenderues.

Letra e plotë e familjes Dreshaj:
“Me pikëllim të thellëe i njoftojmë të gjithë dashamirët e Artanit se ai e ka humb betejën me sëmundjen dhe se ka ndërruar jetë sot në mëngjes në spital në Gjermani.
Artani pati shpreh falenderimin e thellë të tij gjithë atyre që e ndihmuan dhe i mundësuan atij ta luftoj këtë sëmundje, qoftë financiarisht, qoftë si vullnetar, shok, familje apo bëmires. Gjithë familja dhe shoqeria e Artanit përherë do të jenë falenderues që na ndihmuat ta luftojme këtë betejë së bashku me Artanin dëri ne fund. Informacionet rreth funeralit do te postohen ne kete faqe se shpejti”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here