Express: Protestuesi thirri Allahu Ekber pastaj hodhi koktej molotvin VIDEO

0

Njëri nga protestuesit e opozitës dje, para se të gjuante koktej molotovi në drejtim të policisë dhe të ndërtesës së Qeverisë, thirri “Allahu Ekber”.

Në protestën e djeshme të opozitës, protestuesit filluan të gjuanin koktej molotovi drejt Qeverisë.

Njëri nga ata madje para se ta gjuante koktejin e molotovit, thirri “Allahu Ekber”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here