Etnon dhe Adelina vijnë me klipin më të ri “Bone sikur n’dasëm”(video)

0

“Bone sikur n’dasëm”, ky është titulli  i këngës në duet ardhur në bashkëpunim mes grupit Etnon dhe Adelina Tahirit.

Kënga ka ardhur pak caste më parë me një video dhe sipas komenteve të para dhe ritmit që ka pritet të jetë një hit i verës që po vjen./M.GJ/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here