Eskalon situata në veri, dëgjohen sirena alarmi pas arrestimit të Gjuriqit

0

Gazeta Express mëson se pas arrestimit të Marko Gjuriqit në Mitrovicë janë dëgjuar krisma armësh, sirena të policisë dhe të ambulancave.

Ndërsa Policia e Kosovës pas arrestimit të Gjuriqit po e sjellë atë në Prishtinë.

Edhe mediat serbe situatën pas arrestimet e përshkruajnë kaotike, ku dëgjohen sirena alarmi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here