Erza Muqolli e treta në “Franca ka një talent mahnitës”

0

Shqiptarja e Kosovës, Erza Muqolli, ka dalë e treta në garën “Franca ka një talent mahnitës”. Ajo ishte kandidatja më e re (nëntëvjeçare) e edicionit të sivjetmë të spektaklit dhe i bëri të gjithë për vete. Erza me talentin e saj të pabesueshëm shkoi javë pas jave deri në finale të këtij kompeticioni. Ajo gjithmonë siguronte duartrokitjet e flakta të publikut, si dhe brohoritjen e jurisë së magjepsur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here