Era Istrefi shkakton “tërmet emocional” tek të dy gjinitë

0

Era Istrefi e cila konsiderohet ndër emrat me të kërkuar të skenës muzikore kësaj vere, këto ditë ka mbajtur disa koncerte në Zvicër. Me performansën, stilin dhe veshjen e saj ajo ka shkaktuar “tërmet emocional” tek fansat e saj të të dy gjinive. E veqanta është se edhe më me zjarr atë e kanë pritur vajzat të cilat i kanë zënë rreshtat e parë të sallave ku është paraqitur Era.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here