Enigma e luleve të Luana Vjollcës

0

Moderatorja e Top Chanel-it dhe këngëtarja Luana Vjollca ka konfirmuar se çdo të marte gjen para derës së saj një buçetë me lule.Kush është personi që i sjellë këto lule,edhe për vetë Luanën mbetet një enigmë?Në emisionin “7 ditë pa Ermalin ” ajo iu drejtua personit enigmatik se tash 3 vjet ai/ajo po e gëzon çdo të marte me lule prej më të bukurave.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here