Endrit Bregaj alias Big Flaw vjen me këngën “M’fal”

0

“M’fal” e ka titullin kënga e re e rep këngëtarit Endrit Bregaj apo siç njihet me emrin e tij artistik si Big Flaw. Bregaj tashmë ka lansuar këngën e tij më të re dhe ajo është pritur shumë mirë nga fansat e tij, e që në numër ata janë të shumtë.Kënga është e bazuar në realitet, dhe përçon një mesazh shumë të qartë. Kjo është kënga e tij e nëntë. Bregaj ësht gjashtëmbëdhjetë vjeç dhe është i lindur në Gjakovë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here