Enca së shpejti këngë me Noizyn

0

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka bërë të ditur se është duke përgatitur këngën e saj më të re në bashkëpunim me reperin e njohur nga Shqipëria, Noizy.

Ajo këtë e ka treguar përmes disa videove në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram përkrah kolegut të saj ku duket se të dy janë bashkë në një studio muzikore, transmeton Klan Kosova.

E veçanta në njërën nga këto video është se dëgjohet këngëtarja e cila i thotë kolegut të saj që të mos xhirojë gjoksin e saj dhe këtë e thotë në gjuhën angleze.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here