Enca publikon klipin me përplotë skena erotike (VIDEO)

0

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar këngën dhe klipin e saj më të ri me skena të forta erotike me titull “Dua”.

Ashtu siç kishte paralajmëruar edhe më parë në këtë klip Enca shfaq hiret e saj dhe shfaqet në skena erotike me modelin e njohur italian. Pjesë e klipit është edhe gazetarja Aulona Musta. Duket se ky publikim i Encës do të shkaktojë mjaft polemika.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here