Ka muaj të tërë prej kur Enca Haxhia ka paralajmëruar një këngë të re.
Bëhet fjalë për projektin “Dua”, pritjes së lansimit të të cilit tashmë i erdhi fundi.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja ka bërë të ditur se kënga është publikuar në platformat: Spotify, Deezer, Google Play dhe Napster.

Ndërsa, ka njoftuar se sonte do të publikohet edhe në kanalin YouTube, ku vjen e shoqëruar me videoklip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here