Enca: Jam krijesa më e bukur në botë

0

Enca Haxhia ka thënë se e sheh veten si krijesën më të bukur në botë edhe në ditët e saj më të këqija.

Këngëtarja Enca Haxhia nëpërmjet publikimit të një Instastory ka treguar se ndihet shumë mirë me veten, shkruan lajmi.

”Dhe sa për krahasimet, edhe në ditët e mia më të këqija ndihem si krijesa më e bukur në botë sepse ashtu jam. Dhe kështu duhet të ndiheni të gjithë, përveç juve hatersave, juve keni Zot m…n tim”, ka shkruar ajo plot mllef.

Enca njihet si person e cila mendimet e saj i thotë hapur andaj nuk e ka probleme ta bëjë këtë. Me reagimin e fundit u është drejtuar atyre që nuk e duan por se për kë bëhet fjalë konkretisht nuk dihet dhe do ta marrim vesh shumë shpejtë.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/enca-jam-krijesa-me-e-bukur-ne-bote-613565/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here