Enca ia fut dorën Noizyt

0

Pas ekspozimi të gjoksit Enca dhe paralajmërimit se do të vijnë me një bashkëpunim me Noizyn ajo shihet duke e ‘prekur’ atë në vende intime.

Enca nga bashkëpunimi me Noizyn ka bërë disa fotografi ku njëra duket tepër e nxehtë. Siç shihet dora e Encës është mbi topat e Noizyt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here