EMOCIONUESE: 12 mijë tifozë me plisa në kokë ndaj Armenisë

0

Rreth 12 mijë plisa pritet të jenë në ndeshjen Shqipëri-Armeni

Informacionet e fundit që vijnë nga Shqipëria e paralajmërojnë një atmosferë impozante nga tifozët shqiptare përballe Armenisë.

Stadiumi pritet të jetë i stërmbushur me tifozë dhe të gjithë shqiptaret në Elbasan Arena pritet ta përcjellin ndeshjen me plisa mbi kokë, shkruan Zëri.

Stadiumi Elbasan Arena ka një kapacitet prej 13 mijë ulëseve dhe mbetet të shihet nëse të gjithë do të jenë me plisa në kokë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here