Emocionet e Rasim Thaqit-Cimës pas fitores së kombëtares kundër Armenisë

0

Se shqiptarët e të gjitha trojeve i gëzon suksesi i kombëtares dhe ngritja në tabelën e klasifikmit për kualifikimet e Evropës 2016 e dëshmon komediani i njohur Rasim Thaqi -Cima.Në rrjetin social Facebook,Cima nuk mund të heshtte dhe të mos manifestonte gëzimin për fitoren e kombëtares kundër Armenisë.Ja postimi i tij i shoqëruar me një foto mjaftë modeste:

“Besoj që u ndjehët krenar edhe ju me kombëtaren Shqipëtare, ku me shumë emocion e ndjeka dhe iu gëzova shumë, shpresoj që edhe ndeshjet e radhës t’i fitojmë dhe ëndrra e Shqiptarëve të bëhet realitet për pjesëmarrje në Europianin Franca 2016”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here