Emine Cunmulaj tregon aftësitë prej gjimnasteje

0

Modelja shqiptare Emine Cunmulaj, me një video të shpërndarë në Instagram, u ka treguar fansave një tjetër anë të saj. Ajo shfaqet duke bërë “stretching” dhe nxjerr në pah aftësi të jashtëzakonshme prej gjimnastje.  Për më shumë shihni videon në linkun e mëposhtëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here