Elvana sot mbush 32 vjet

0

Për Elvana Gjatën dita e sotme është shumë e veçantë.

Elvana Gjata me këtë datë feston ditëlindjen, e që sot mbush plot 32 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka pranuar shumë urime nga fansat e saj me rastin e ditëlindjes, të cilët janë përkrahësit e saj më të mëdhenj.

Për ndryshe, Elvana njihet për një numër të madh hitesh, kurse projekti i saj i fundit është “Mike”, në duet me Ledri Vulën dhe John Shahun.

Kujtojmë që këngëtaren së shpejti do ta shohim edhe në rolin e aktores, në filmin “Dy gisht mjaltë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here