Elvana kthehet pas ngjarjes që tronditi Tiranën, VIP-at të gjithë krah saj

0

Elvana Gjata bëri një rikthim, i cili pritej prej shumë kohësh nga fansat dhe publiku.

Gjatë gjithë kësaj periudhe shpeshherë shihej aktivitet në profilin e Instagram-it të këngëtares, por mesa duket asaj i është dashur pak sa të mbledhë forcat dhe të shprehë edhe njëherë, se është aty për të gjithë fansat dhe njerëzit që e duan.

Elvana mesa duket nuk ka qenë e vetme në këtë rrugë dhe nuk do të jetë e tillë as në të ardhmen. Shumë personazhe të famshme kanë komentuar tek fotoja duke i dhënë mbështetje.

Disa prej tyre që bien në sy janë shoqet e ngushta Jonida Vokshi e Jonida Shehu, Çiljeta Xhilaga, bashkëpunëtori i saj Ermal Mamaqi dhe një mori personazhesh të tjerë, të cilët me patjetër do të jenë një shpresë pozitive për rikthimin e bujshëm.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/elvana-kthehet-pas-ngjarjes-qe-tronditi-tiranen-vip-at-te-fjithe-krah-s-622345/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here