Elbasan:atmosfera e tashme në stadium dhe jashtë saj

0

Kompania “Digitalb” ka improvizuar dy studio direkt,një në Elbasan  dhe një në Prishtinë.Ju përcjellim pamjet me të fundit nga studio 1 në qytetin e Elbasanit,konkretisht në kalanë e qytetit.

Së shpejti do të  japim edhe atmosferën nê studion 2 nga Prishtina.

11104057_695689777208971_1478556171_n

 

11095103_695690127208936_2103142481_n

 

11079280_695690083875607_1340964165_n

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here