Ekskluzive nga Kopenhaga:sulmi gjatë debatit për lirinë e shtypit dhe islamizmit (video)

0

Përjetoni sulmet terroriste në Kopenhagë  direkt nga vendi i ngjarjes dhe gjatë mbledhjes së debatit për islamizmin dhe lirinë e shtypit në Krudttoennen Cafe. Pikërisht gjatë debatit fillojnë të shtënat me armë automatike nga të dyja palët,policia dhe terroristët.

Për më shumë shikojeni videon ekskluzive direkt , huazuar nga kanali BBC.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here