Einxhel Shkira, prezantuesja e dashuruar në bregdetin shqiptar FOTO

0

“Tipareve zeshkane të shqiptareve është vërtet e vështirë t’u rezistosh. Pamja e tyre ekzotike godet çdo zemër mashkulli”, thoshte fabvana.com kur përshkruante femrat shqiptare dhe i rendiste në vendin e tretë në botë për nga bukuria. Kushedi, mbase mostra e kësaj magazine mund të ketë qenë edhe Einxhel Shkira.

Prezantuesja e emisionit “Hip-Hop District” në televizionin muzikor MAD TV këto ditë po kalon pushimet. “Për momentin vetëm në Shqipëri, po promovoj plazhet tona. Shqipëria ka vende shumë të bukura për të vizituar”, thotë ajo.

Tiranasja ka diplomuar diplomuar për Menaxhim biznesi, por njëkohësisht studion edhe për Arkitekturë. “Planet e mia për të ardhmen e afërt dhe të largët janë të njëjtat: të jem një femër e fuqishme dhe e suksesshme në çdo aspekt të jetës. Në karrierë, familje dhe në biznes. Për këtë po investoj shumë tek vetja dhe po punoj shumë që të jem sa më e kompletuar si figurë jo vetëm televizive por dhe përtej saj”, shprehet ajo.

Enxhi

Enxhi1

Enxhi2

Enxhi4Enxhi3

Enxhi5

Enxhi6

Enxhi7

Enxhi8

Enxhi9

Enxhi10

Enxhi11

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here