Edi Rama: Supeeer! Ja ç’dmth drejtësi europiane!…

0

Ndër të parët që e ka komentuar vendimin e KAS-it ka qenë kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Ai është shfaqur i entuziazmuar me vendimin i cili i jep Shqipërisë 3 pikë në tavolinë për ndeshjen me Serbinë e luajtur në tetor të vitit të kaluar në Beograd.

“Supeeeer! Ja ç’dmth drejtesi europiane! 3 pike per Kombetaren Kuqezi ne Beograd!!! ‪#‎ForcaShqiperia”, ishte komenti i Ramës në Twitter dhe Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here