Edi Rama kur ishte 24 vjeç

0

Një fotografi e rrallë e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, në rini të tij e tregon atë të buzeqeshur në një organizim, transmeton portal Online. Fotografinë e ka publikuar Edmond Arizaj.

“Matilda Makoci thjesht perfekte ne gezimin e saj. Edi Rama, 24 vjec, me pakqeshjen e njohur nenvleresuese-mospelqyese-ironike (Realisht nje cift te rinjsh mjaft simpatik)…
Dhe: Nese ndonje portal e ndan mendjen ta publikoje kete, i lutem thjesht mos ta paraqese si zbulim te tijin, sepse “zbulimi” i vertete i ketij materiali ka dashur mbi dy jave pune. Nese nuk do ta bejne, atehere le t’i pergjigjen pyetjes: Cfare po shohin ne kete moment Makoci dhe Rama? Flm”, ka shkruar ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here