Edhe një viktimë sulmohet nga qentë endacak

0

Urim Tusha nga Ferizaj është fëmija që pak orë më parë është sulmuar nga qentë endacakë.

Ai tashmë është dërguar në QKUK dhe është i lindur në vitin 2008.
KosovaPress mëson se gjendja e tij është shumë e rëndë.
Ekipi kujdestar në QKUK bëjnë të ditur se po e përgatisin për ta futur në sallë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here