Edhe Kida e bën në banjo

0

E reja e skenës muzikore, tashmë është bërë e njohur dhe e pëlqyer për këngët që sjellë.

Kida nuk po ndalet, ajo po e vazhdon me ambicie rrugën e muzikës. Këngëtarja është shumë e pasionuar edhe pas fotove selfie. Shpesh bën dhe poston foto të tilla.

Foton e fundit selfie, Kida e ka bërë në banjo. Edhe shumë kolege të saj e kanë bërë këtë gjë më parë./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here