E tradhton me djalin e tij, burri e rrah gruan shtatzënë në emision televiziv VIDEO

0
Këngëtari milioner Nicolae Guta nuk ka arritur të përmbajë veten në një emision televiziv duke e goditur të dashurën e tij shtatzënë.
E gjitha ndodhi kur ai zbuloi se e dashura kishte fjetur me djalin e tij, shkruan Dailymail. Ai kishte dhjetë fëmijë me pesë gra të ndryshme.

Nga zemërimi se ajo e kishte tradhtuar, ai e kapi për flokësh dhe e godiste me aq fuqi sa kishte. Sigurimi në studio ndërhyri në mënyrë që të ndalojë atë së rrahuri gruan shtatzënë.

https://www.youtube.com/watch?t=91&v=ovgyVsycO5A

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here