E shpallën të vdekur, por Gold AG është gjallë: E bën për disa klikime

0

Gold AG është gjallë! Thashethemeve u ka dhënë fund vetë reperi i njohur nga Presheva, të cilin, siç thotë edhe ai, e kishin shpallur të vdekur në rrjetet sociale.

Në një InstaStory, këngëtari pohon se lajmi i vdekjes së tij është i pavërtetë dhe se është shëndoshë e mirë.

Gjithçka thotë ai, mund të jetë bërë për disa “like” ose klikime më shumë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here