E rrahë gruan, prokurori e liron

0

Një femër nga Prishtina ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj. Policia e Kosovës e cila e ka pranuar denoncimin ka bërë me dije sot se viktima ka pranuar tretmanë mjekësor. Me vendim të prokurorit sulmuesi nuk është burgosur dhe rasti procedohet në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here