E pazakontë: Nga mali me pushkë në krah hyn në komunën e Mitrovicës

0

roja1

roja2

Veriu.info ka siguruar disa fotografi ku shihet një person me pushkë në krah, i cili hyn në objektin e komunës së Mitrovicës.

Burime nga komuna bëjnë të ditur se ky person është roje pylli, ndërsa ka hyrë në komunë për ta marrë një dokument.

Mësohet se disa persona jashtë dhe brenda komunës i ka shqetësuar veprimi i këtij personi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here