E pazakont: Ia vë zjarrin shtëpisë së tij

0

Në Rahovec ka ndodhur një vepër e pazakont. Një qytetar i ka kërcënuar familjarët dhe ia ka vënë zjarrin shtëpisë së tij. Policia e Kosovës e cila e ka publikuar këtë lajm në raportin e saj rreth ngjarjeve të 24 orëshit të fundit nuk e ka bërë të ditur motivin e kësaj vepre dhe gjendjen mendore të kryesit të veprës. Është bërë e ditur vetëm se ky person është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here