E kishte rrahur vazhdimisht gruan por ajo nuk kishte guxuar ta denoncojë

0

Në Duhël të Suharekës dje është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti  vazhdimisht kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij. Viktima nuk e kishte raportuar rastin, pasi që i dyshuari e kishte kanosur. Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here