E godet qëllimisht me veturë

0

Në Drenas është arrestuar një qytetar për shkak se pas një mosmarrëveshjeje qëllimisht e ka goditur me veturën e tij një qytetar tjetër. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit sulmuesi është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here