E ëma e presidentit Thaçi e ka ditëlindjen, deputetja Musliu i shkon për urime

0
Deputetja Ganime Musliu ka shkuar për urime në familjen e presidentit Hashim Thaçi, ku e ka ditëlindjen e ëma e tij.
Ja njoftimi i deputetes:
“Sot e ka ditëlindjen kjo NËNË e madhe! Nëna e Presidentit Thaçi, sot mbushe 84 vjet, nga zemra i urojmë shendet te plote e pleqeri te rehatshme.
Urime!
Nenat shqiptare asnjeher nuk u dorzuan, qendruan te forta ne çdo sfide dhe na dhane kurajo per te punuar me dinjitet.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here