E dorëzon kallashnikovin që ia lë shoku në shtëpi

0

Policia e Kosovës ka raportuar sot se dy ditë më parë një qytetar nga Gjilani e ka dorëzuar një kallashnikov AK-47 të cilën sipas këtij qytetari në shtëpinë e tij e ka lënë një shok i tij. Lidhur me rastin ky person është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër te prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here