E bënë për spital të miturin pasi ai kishte hipur mbi veturën e tij

0

Në Prishtinë është arrestuar një qytetar shqiptar pasi që ai e ka sulmuar fizikisht një të mitur për arsye se ai duke luajtur me të tjerët, ka hipur mbi automjetin e të arrestuarit. I mituri ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor në QKUK. Me urdhër të prokurorit sulmuesi është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here