E bënë për spital këmbësorin dhe ikë nga vendi i ngjarjes

0

Një qytetar në lagjën “Arbana” në Prizren është dërguar në spitalin rajonal në Prizren për trajtim mjekësor, pasi që është goditur nga një veturë në lëvizje. Shoferi i veturës sipas njoftimit të Policisë së Kosovës është larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur. Njësitet policore janë ne kërkim te veturës dhe personit te dyshuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here